A A A K K K
для людей із порушенням зору
Золотоніська районна рада
Черкаська область

Мобільний аптечний пункт вже активно курсує селами Піщанської, Гельмязівської, Драбівської та Новодмитрівської територіальних громад.

Дата: 19.02.2024 12:55
Кількість переглядів: 47

На черзі – Зорівська та інші громади нашого району.

Спочатку відпрацьовуються перші маршрути, згідно яких визначається скільки потрібно часу на кожний населений пункт і вже від цього коригується графік та створюється новий маршрут. Важливою складовою є інформування населення, насамперед людей поважного віку. Які не мають ані доступу до мережі «Інтернет», ані змоги відвідати поселення, де є стаціонарна аптека. Тож завдання з оповіщенням переважно полягають на старост сіл та соціальних працівників.

Найближчим часом, Черкаським обласним комунальним підприємством «Фармація», планується ліцензувати ще один мобільний аптечний пункт, що дозволить у кілька разів підвищити забезпечення ліками сільського населення Черкаської області, а зокрема і Золотоніського району.

Цими днями перевірили роботу пересувної аптеки у селі Подільське. Цього разу поспілкувались з фармацевтами, поцікавились асортиментом наявних медичних препаратів. Обговорили проблемні питання, які виникають під час провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора