КІБОРГИ ВИСТОЯЛИ - НЕ ВИСТОЯВ БЕТОН
Рівно 8 років тому наші незламні українські титани, мужні захисники Донецького аеропорту показали усьому світові - нашу міць та жагу до свободи ніколи не зламати!
Ворог застосовував усю можливу артилерію, поки не знищив усі будови старого й нового терміналів летовища, які були б здатні забезпечувати укриття для українських воїнів.
Оборона Донецького аеропорту тривала дні.
дні героїзму.
дні сталевої витримки.
За стійкість і незламність українських захисників назвали «кіборгами». Вони стали символом мужності й відданості ідеалам вільної та незалежної України.
Сьогодні ми продовжуємо їхню справу - відважно б'ємось за нашу землю та свободу!
Вічна і світла пам’ять воїнам, які назавжди залишилися під руїнами Донецького аеропорту.
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!