A A A K K K
для людей із порушенням зору
Золотоніська районна рада
Черкаська область

Новини

Коли красуються пшеничні лани, а поміж колоссям палають червоні маки та голубіють рясні сокирки свій день народження відзначає Лариса Іванівна ВАСИЛЕНКО - начальник Золотоніського управління Державної казначейської служби України Черкаської області

Шановна Ларисо Іванівно, нехай Ваше життя буде таким же теплим і яскравим, як літнє сонце, а навколо панує лише любов і добробут. Бажаємо Вам завжди відчувати тепло у серці та натхнення від кожного прожитого дня.

08:51 12.06.2024

Сьогодні, 21 травня 2024 року, голова Золотоніської районної ради Борис ЄВМИНА взяв участь у черговому засіданні колегії райдержадміністрації

На заході також були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та представники громад, керівники окремих установ району.

15:16 21.05.2024

Сьогодні свій день народження відзначає Валерій Петрович САРАНЧА

Сьогодні свій день народження відзначає Валерій Петрович САРАНЧА, який раніше, перебуваючи на посаді голови Золотоніської районної ради, присвятив багато свого часу нелегкій і відповідальній праці на благо Золотоніського краю. Валерій Петрович - людина активної життєвої позиції, яка завжди щиро вболіває за долю рідного краю і його мешканців. Тому нині віє є депутатом Золотоніської районної ради VIII скликання.

15:11 21.05.2024

ВДАЛИЙ МИНУЛОРІЧНИЙ ПОЧИН СТАВ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ

15 травня, вже традиційно, за ініціативи депутата ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка та за підтримки голови Золотоніської районної ради Бориса Євмини, 20 дітей з Чорнобаївської та Драбівської територіальних громад прибули на безкоштовне оздоровлення та профілактичне лікування до Черкаського обласного дитячого багатопрофільного санаторію «Сосновий Бір». В минулому році вдалося безоплатно оздоровитися 20 дітям сиротам, дітям з сімей внутрішньо переміщених осіб та учасників російсько - української війни.

15:10 21.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора