A A A K K K
для людей із порушенням зору
Золотоніська районна рада
Черкаська область

Сьогодні свій день народження відзначає Володимир Миколайович ДЕНИСЕНКО - перший заступник голови Золотоніської районної військової адміністрації

Дата: 24.08.2023 08:13
Кількість переглядів: 62

24 серпня, в пору квітучого літа, заяснів День народження у доброго та щирого чоловіка, відкритого серцем та душею, відповідального та виваженого у своїх рішеннях ДЕНИСЕНКА Володимира Миколайовича - першого заступника голови Золотоніської районної військової адміністрації.

Володимире Миколайовичу, сердечно вітаємо Вас зі святом!

Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомним, завзятим і неспокійним душею, щирим і турботливим, щедрим на добро. Нехай Господь Бог дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди, а Ваш трудовий багатогранний світ відкриває для Вас всі двері людської шани та вдячності за нелегку працю!

Нових успіхів і здобутків у повсякденному житті та роботі на благо Золотоніщини, на славу України! Нехай щедро колоситься нива Вашого життя благополуччям, довголіттям, родинним теплом і затишком, миром та спокоєм! Божої благодаті, мирного неба, духовної стійкості, надії, віри у світле майбутнє!

З повагою,

голова Золотоніської районної ради

Борис ЄВМИНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора