A A A K K K
для людей із порушенням зору
Золотоніська районна рада
Черкаська область

Голова Золотоніської районної ради Борис ЄВМИНА долучився до засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові

Дата: 06.10.2023 08:58
Кількість переглядів: 42

Голова Золотоніської районної ради Борис ЄВМИНА долучився до засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Черкаській області, яке відбулося 5 жовтня під головуванням начальника Черкаської ОВА Ігоря ТАБУРЦЯ.

На засіданні обговорено питання безпеки в громадах. Керманич області нагадав, що від початку повномасштабної війни Черкащина зазнала 30 ворожих обстрілів. Загинуло 26 людей. «Відтак нарощування фонду захисних споруд у громадах має бути постійно в порядку денному кожного очільника», – наголосив Ігор Табурець.

Була сфокусована увага й на питанні, що стосується реабілітації фізичного та ментального здоров’я військових.

Ще одне не менш важливе питання це підготовка підприємств житлово-комунального господарства, паливноенергетичного комплексу та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2023 ‒ 2024 року. За словами начальника ОВА, нині в області працюють над захистом критичної інфраструктури, забезпеченням резервного живлення, формуванням запасів палива, налагодженням алгоритмів роботи підприємств галузі у випадку надзвичайних ситуацій.

За результатами розгляду питань порядку денного сформовано перелік заходів, які необхідно вжити для вирішення критичних питань.

Тому в чіткій взаємодії між усіма гілками влади продовжуємо працювати!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора