A A A K K K
для людей із порушенням зору
Золотоніська районна рада
Черкаська область

НА КОНТРОЛІ - ПІДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 27.06.2024 16:32
Кількість переглядів: 36

Сьогодні, 27 червня, голова Золотоніської районної ради взяв участь у засіданні районного штабу з координації дій щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.

Керівники комунальних підприємств, організацій та установ, які функціонують на території Золотоніського району відзвітували про хід підготовки об’єктів до опалювального сезону. Особливу увагу звернули на питання, щодо необхідності компенсації з держбюджету різниці в тарифах. Отримання компенсації дозволить підприємствам погасити борги за спожиті енерго- та теплоносії, а також забезпечити безперебійне отримання послуг споживачами.

Проаналізували роботу котелень і обсяг витрат природного газу, дров та інших опалювальних матеріалів.

Діалог охопив й коло проблемних питань, якими поділились представники територіальних громад - від проведення закупівель альтернативних видів опалення до утримання доріг в зимовий період.

Крім того, було розглянуто результати проведення регіональними органами з питань містобудування та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю. Ця ініціатива спрямована на забезпечення доступності інфраструктури та послуг для всіх громадян, незалежно від їх фізичних можливостей.

Наприкінці засідання було обговорено необхідність розробки генерального плану населених пунктів територіальних громад Золотоніського району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора